Hit w sieci! Naga kobieta rzuciła się na prezydenta. Nagranie podbija internet

Milosz Zeman walczy o reelekcję podczas wyborów prezydenckich w Czechach. Weekend, który miał być dla niego czasem chwały i świętowania kolejnego sukcesu, nie zaczął się jednak zbyt dobrze. Gdy prezydent naszych południowych sąsiadów pojawił się w jednym z lokali wyborczych, w jego stronę rzuciła się półnaga kobieta, wykrzykując, że Zeman jest sługusem Putina.

Milosz Zeman pierwsze głosowanie w wyborach prezydenckich wygrał cztery lata temu. Teraz ma powtórzyć ten sukces. Polityk wciąż cieszy się sporą popularnością, ale nie brakuje kręgów, w których ma swoich wyraźnych przeciwników. Okazuje się, że wśród nich, są ugrupowania feministyczne

Podczas wizyty prezydenta Czech w jednym z praskich lokali wyborczych, rzuciła się na niego półnaga kobieta, reprezentująca feministyczny ruch “Femen”. Kobieta wykrzykiwała też hasła: “Zeman, dz**ka Putina!”.

Agresorkę szybko odciągnęli ochroniarze zaniepokojonego prezydenta. Na swojej stronie, organizacja “Femen”, poinformowała, że była to Angelina Diash, feministka z Ukrainy. Ugrupowanie ostrzegło też Czechów przed głosowaniem na Zemana: “FEMEN ostrzega: głosując na prostytutkę Zemana, oddajecie głos na jego alfonsa, Władimiria Putina” – czytamy w oświadczeniu.

Lokale wyborcze w Czechach zamykają się w sobotę o 14. Głosowanie trwało już w piątek. Jeśli zwycięzca nie zostanie wyłoniony w pierwszej turze, będzie wyznaczony nowy termin, w którym bój stoczy dwóch kandydatów z największym poparciem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *