Brat gwiazdy TV oskarżony o zabójstwo córeczki

W brytyjskim Wolverhampton rozpoczął się proces w sprawie zabójstwa 8-letniej Mylee Billingham. Jedynym oskarżonym w tej sprawie jest jej ojciec – 54-letni William Billingham. Do zabójstwa doszło w styczniu, w domu mężczyzny. Gdy na miejsce przybyli stróże prawa, dziewczynka już nie żyła, a jej ojciec był ranny. Billingham jest bratem Marka Billinghama – gwiazdy programu “SAS Who Dares Wins”.

Mylee Billingham została zabita 20 stycznia. Tego dnia 8-latka odwiedzała swojego ojca Williama Billinghama w jego domu w angielskim Brownhills. Jak podaje “Daily Mail” kilkadziesiąt minut przed jej śmiercią, 54-latek opublikował na swoim Facebooku zdjęcie, na którym dziewczynka zajada pizzę.

Policja udała się na interwencję do Billingham po otrzymaniu telefonu od jego sąsiadów. Byli zaniepokojeni przerażającymi krzykami, które dobiegały z jego domu. Po przybyciu na miejscu stróże prawa znaleźli zwłoki dziewczynki oraz rannego 54-latka.

Mylee zginęła od ciosu nożem, który zadano w klatkę piersiową. Policja nie ujawniła jakiego typu obrażenia miał Billingham, który po wyjściu ze szpitala trafił od razu do policyjnego aresztu.

Mężczyzna jest oskarżony o zabicie córki oraz grożenie śmiercią jej matce – Tracey Taundry. Kobieta otrzymała pogróżki w dniu zabójstwa córki. 54-latek nie przyznał się do zarzutów.

Billingham jest bratem gwiazdy popularnego na Wyspach programu “SAS Who Dares Wins”. Show prowadzą byli byli członkowie elitarnej jednostki wojskowej SAS. Jednym z nich jest Mark Billingham, który szkoli zawodników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *